Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Mutlu yıllar Türkiye, yeni yılınız kutlu olsun,2018 yılına elveda,2019 yılına merhaba,2019 yeni yılınız kutlu olsun,Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net,2019 yeni yıl mesajları 27.12.2018 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala 2019 yeni yıl heyecanı hepimizin kalplerind atmaya başladı kimilerimiz yılbaşı gecesi nerede olacagımızın planlarını yaparken evdeki kutlamalar içinde hazırlık planları yapılıyor.

Her yeni gelen yılla içimizde beliren mutluluk ve eski yılda yakalayamadıgımız dileklerimizin yeni yılda gerçekleşmesi umudu her yılbaşındaki gerçekleşmesini istedigimiz dileklerimiz temennilerimiz insallah 2019 yılı hepimiz için ugurlu gelir tüm dünya için barış dolu savaşların olmadıgı göz yaşlarının akmadıgı anaların babaların evlatların eşlerin kardeşlerin aglamadıgı mutlu bir yıl geçiririz.

Bence son yıllardaki dünyadaki savaşlara vatan ugruna verdigimiz şehitlere yada günahsız maum insanların hiç bir neden olmadan katledilmesine bakarak hepimizin dilemesi gereken dileklerimiz artık kan akmaması şavasların sona ermesi için olmalıdır ne güzel olurdu tüm dünya tüm insanlar barış içerisinde mutlu bir şekilde yaşasak benim  Rabbimden dileklerim dualarım bundan yana diyorum ve sizlere bir kaç yeni yıl mesajı sunarak bugünki yazıma son vereyim.

2019 Yeni Yıl Mesajları Yılbaşı Mesejları

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

2019 Yeni Yıl Mesajları, Yılbaşı Mesejları

Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim. İyi seneler.”

Merhaba dedik güzel sözler ile yeni yıla. Mutluluk getirsin 2019 bize. Tüm sevdikleriniz ile mutlu bir 2019 yılı geçirmeniz dileği ile..

Zaman ne çabuk geçiyor. Geçen yıllara inat umutla bekleriz yarınların kıyısında. 2019 yılı bereketi ile gelsin inşallah.

Gün geçmiyor deme, yıllar geçiyor bir bir. 2019 yılında mutluluk dileklerimle.

Aralık ayı günleri bir bir geride kalırken, gözler 2019 yılında. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun. Nice güzel yıllara inşallah.

Bir yıl daha giderken ömürden, 2019 yılı sağlık ve huzur getirsin inşallah. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her zaman gönülde olmak dileği ile, yeni yılınız kutlu olsun.

Her günün mutlu geçmesi dileği ile yeni yıl 2019 da mutluluklar dilerim.

Acı ve mutluluklarla koca bir yılı geride bıraktık. Yeni yıl huzur getirsin inşallah. Nice güzel yıllara.

En güzel yeni yıl dilekleri senin için gelsin. 2019 yılı sağlık ve huzur getirsin inşallah.

 

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Yeni Yıl Mesajları Neselichat.net

Günler 2018 yılının sonuna doğru hızla yaklaşıyor. Yeni yıl 2019 sağlık, barış ve huzur getirsin inşallah.