Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz

Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz

Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz

Vatan sohbet,Avrupa sohbet Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz vatanımızın her yerinden ve Avrupa ülkelerinden her yaşta beyler,bayanlar ile 7/24 kesintisiz olarak keyfli zamanlar geçirmekteyiz.

Konuşmak muhabbet etmek insan oglunun dogasında var dili veya inanışı hangi ülkeye mensup olsada herkesin ortak noktası konuşmak insanların her konuda kendilerini anlatmanın yolu en güzel iletişim kaynagı.

Konuşmak dedimde neredeyse tüm insanları yaptığı bir ortak özellikleri daha var bu konu aklıma geldi özelikle tür toplumu olarak konuşarak başardığımız bir meziyetimiz daha bulunmakta dedi kodu aslında hiç güzel bir şey değil bunun hepimiz bilincindeyiz, bilincindeyiz ama iki kişi bir araya geldikmi en çok severek yaptığımız ilk olarak dedi koduyu reel hayatımızdan tanırız lakin aynı eylem sohbet chat sitelerindede fazlası ile yer almakta.

Sanal ortamlarda insanların arkasından konuşmayı atıp tutmayı bir türlü anlamadım çevremizde insanlar bunu yapıyor az çok bir anlam veriyorum çünki aynı ortamda yaşayan insanlar birbirini tanıyor her ne kadar tanınsa bile arkadan konuşmak dogrumu insanların özel hayatlarını eleştirmeye hakları varmı tabiki yok.

Yalan yanlış insanlar hakkında yorum yapmak daha kötüsü insanlaın arasında laf taşımak milleti bir birine kışkırtarak darğınlıklara sebep olmak örneğin komşularımız var iki ikişi bir araya gelince milletin lafını eder yada bir  kaç kişi bir araya gelip biraz sohbet edince o anki buluşma noktasından ayrılan şahsın lafını etmekteler sonuç mahalledeki komşuların geneli bir birlerine dargın.

Lakin sanal ortamlardada değişen bir şey yok tuhaf olan muhabbet sitelerine takılan insanlar herkes ayrı,ayrı şehirlerden kimse bir birini tanımaz kurulan alt tarafı yazılı iletişimler ve ne kadar vahim bir olayki toplum olarak bir birimizi tanımadığımız halde bu ortamlardada herkes dedi kodu laf taşıma peşinde o bunu yapmış bu bunu demiş malesf bunun adınada sohbet deniyor.

Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz konu başlığımızdaki susmayiz lafından esinlenerek ele almış oldugum bizlerin bu tutumları hiç dogru bir şey değil dinimizde en byük günahlardan birine konuşmak muhabbet adı verilemez resmen günah işlemektir.

Neselichat.net sitelerimizden saygılarımızı sunar dedi kodusuz hoş sohbetler temenni ederiz.

Susmayiz Biz Mobil Sohbetcileriz