Sohbet İyi Hos Sohbet Var

Sohbet İyi Hos Sohbet Var

Sohbet İyi Hos Sohbet Var

Sohbet İyi Hos Sohbet Var Dostlar sohbet mekanı tatlı sohbetlerin tek adresi neseli sohbet chat siteleri Türkiyenin arkadaşlık siteleri olarak hizmetler vermekte vatanımızın karış karış her köşesine hitap eden neseli ayn zamanda yabancı ülkelerede hitap etmektedir.

Türkiyenin yazılı chat siteleri Türkçe olarak uyarlanmış yurt dışına hizmet verme nedeni tabiki yabancı uyruklu olanlar için degil Avrupa ülkelerinde uzun yıllar önce göç eden vatandaşlarımız yaşamasından dolayı yurt dışı hizletleri bulunmaktadır.

Lakin Chat siteleri Türkçe olmasına ragmen bazen sitelere katılan yabancı uyruklu ziyaretçilerimizde oluyor ve güzelde dilimizi telaffuz ediyorlar nasılki bir Türk vatandaşı sonradan gittikleri ülkelerin dilini ögrenmişler ise uzun yıllardır Türklerin Avrupada ikamet etmesinden dolayı iç içe yaşayan insanlar bir birleri ile samimi iletişimlere geçtikleri için haliyle az çok dil konusunda bilgileri oluyor.

Örneğin Türklerle evlilik yapan yabancılar bunlardan dünyaya gelen çocuklar  veya Türklerle arkadaşlık kuran yabancılar çok güzel dilimizi konuşa biliyorlar Muhabbet sitelerinin Avrupaya açılan hizmetlerinden dolayı yerli yabancı herkes internet sayfalarında Türkiyeye ait ne varsa görüyor ve aramıza dahil oluyorlar.

Ve sitelerimizi ziyaret eden her kes hangi milletten olursa olsun dilimizden anladıklarrında bakıyorlar Sohbet İyi Hos Sohbet Var ve ziyaretlerini devam ettirerek kendilerine daha fazla arkadaş çevresi edinerek iletişimlere geçip çat pat bildikleri dilimizi daha fazla ögreniyorlar.

Aslına bakacak olursan sanal ortamlardaki sosyal paylaşım ortamları insanıların kendilerini geliştirme açısından çok güzel bir ortam tabiki degerini bilene kullanmasını bilene insan eline geçen fırsatları güzel degerlendirir iyi yönde kullanırsa hepsi işimize faydalı olur ama kötü boş amaçlar için kullanılıyorsa bir işe yaramaz boşa zamankaybı olur ve yapılan her kötü eylem hem kişinin kendisine hemde karşılarındakilere zarar verir.

Hazır konu sitelerdeki yabancılardan açılmışken mesela Neselichat.net sitelerimizde alman uyruklu,Azeri veya Arap ülkelerine mensup insanlarda bulunmakta ve Türk arkadaşlar ile çok güzel uyum sağlayarak hoş vakitler geçirmekteler.

Burada anlatmak istediğim konu ise sohbet iyi olursa hoş olursa ve insanlar arasında saygı hoş görü ve insana deger verme özeliği olur iletişim bozukluğu yaşanmaz ise kişilerdeki dil,din ayrımı en son planda kalır.

Sohbet İyi Hos Sohbet Var