Sevince Hayatım Degişti

Sevince Hayatım Degişti

Sevince Hayatım Degişti

Sevdam ,sohbet aski, sanal sevgi ,Sevince Hayatım Degişti  ama degişen nedir hayatımda sanak ask neler degiştirdi olumlu olumsuz yaşanmışlıklar iyisi ile kötüsü ile sanki bir rüya gibi geldi geçti acısı ile tatlısı ile geriye kalan sadece anılar.

Aslında özelim hakkında konuşmaktan kaçınan bir insanım sevmem geride kalan güzelde olsa üzücüde olsa yaşanmış olayları hatırlamayı her iki şekildede anıları tazelemek beni üzer ve hemen duygusala baglarım eh birazda sulu gözlüyümdür hemen gözlerim dolar ve buda haliyle her insan gibi benide üzmekte.

Lakin her ne kadar zor olsada anlatıp rahatlamak istiyorum ve birazda okuyan arkadaşlarımın ibret alması amacım insan olarak herkesin hayatında ibret alınacak olaylar olmuştur çogu gizli kalsada çogundan başka insanlar haberdar olmakta gizlilik güzel şey ama insan bazı sorunları mutluluk veya hüzün anlatarak bir insanla dertleşerek rahatlar bende bugün burada sizlerle paylaşarak rahatlamayı şeçtim .

Sevince Hayatım Degişti Sohbet Siteleri Aski Sanal Sevgi

Sohbet Siteleri Aski Sanal Sevgi insan hayatında çok şeylere hükmede biliyor kalbi gönlü hariç aslında ben sanal daki sosyal paylaşım platformlarındaki yaşanan sevgilere inanan bir kişi degildim ve en son aşkı yaşayacagım yerin sanal oldugunu düşünenlerdendim büyük lokma ye büyük konuşma derler ya işte insan benim başıma gelmez demiyecekmiş.

Bir yıl kadar oluyor zaman geçirmek için öylesine katıldığım sohbet chat sitelerinin birinde tanıştım herşey o kadar ani olduki kendimi birden bir ask masalının ortasında buldum bana ters düşmesine ragmen karşımdaki kişi hoş sözleri ile etkilemeyi başarıp içimdeki inadımı kırmamı saglamıştı.

Artık gönlüme söz geçiremiyordum olayları akışına bırakmaktan başka çare yoktu ve öylede yaptım karşımdaki insanı gün geçtike sevmeye başlamıştım o kadar sempatik sevimli halleri vardiki sevmemek için okadar direndim ise yinede sevdim.

Çok kısa sürdü yani başlamadan bitti desem yeri vardır bir kaç aylık tanışma faslı romantik sözler tatlı sevgi kelimeleri ve sonrası buhar oldu uçtu sanki beklemedim diyemem dönüşünü çok bekledim ama artık umutlarım bitti beklemiyorum anladımki sanal aşk yalan aşkmış böyledir işte sanal birieri yalan olur birileri yanan.

Yalan Aşklar üzerine kurulan bir dünya içerisinde yaşıyorsak eğer, bunu bizlere musallat etmeye hakları yoktur. Bir aşk hatırası olurdu hep kalbimde, yıllar geçti zaman değişti umutlarım bitti artık yoruldum şimdi ise hafızamda ona ait ne varsa silmek istiyor ve bir daha sanalda aşka tövbe ediyorum.

Sevince Hayatım Degişti