Neselichat.net Sohbet Chat

Neselichat.net Sohbet Chat

Neselichat.net Sohbet Chat

Seviyeli sohbet,mobil sohbet,mobil chat, Neselichat.net Sohbet Chat siteleri güvenli arkadaşlık ve muhabbet ortamı dünya genelinden çok sayıda insanı bir ayara getirerek eğlenceli vakitler geçirmelerini saglamaktadır.

Eğlenmek,gülmek,mutlu olmak,huzurlu yaşamak,saglıklı yaşamak hayatımızda kendimiz için diledigimiz şeyler aynı zamanda insanları sevmek,dogayı sevmek, sevmek,sevilmek bunlarda insanlar için gerekli olan duygulardır.

Bugün yine duygu yüklüyüm kafam karmakarışık mahallede mevlüt vardı geçen yıl rahmetli olan genç yaşta hakkın rahmetine kavuşan  lise ögretmeni acı bir olaydı ve acı bir ölüm şekliydi Rabbim kimseyi bunalıma düşmesine ve bu tür olayların olmasına izin vermesin bir yıl oldu o günde yagmur yagıyordu tıpkı bu günki gibi hava ne soguk nede sıcaktı ölüm gününde bir yıl sonrası bile aynı .

Fakir ailenin gururlu evladı degerli erkan ögretmen ve ögrencileri anlayana büyük insanlık dersi veren küçük genç yürekler vefatındada ögretmenlerinin arkasında oldular canla basla tüm maddi manevi olarak çabaladılar halende ilk günki acılarıyla ögretmenleri için ellerinden geleni yapıyorlar unutmadılar asla unutamazlarda onlar gururlu dürüst bir ögretmenin ögrencileri.

Geçenlerde mezarlıga gitmiştim erkan ögretmenede ugradım ögrencileri mezarını yaptırmışlar hemde  öyle basit bile degil çok güzel ögretmenlerine yakışır şekilde gözlerim yaşardı hem mezardaki genç ögretmene hemde ögrencilerinin sergilemiş olduklar insanlığa.

Konya Eregli Ticaret lisesi bugün yine mahalledeydi ögretmenlerinin birinci yıl mevlüdü için yine göz yaşı yine acı manzara ve hepimizin gurur duyması gereken genç ögrencilerin hareketleri vefalı oluşları burada hepsinin ufacık sevgi dolu yürklerinden öpüyor ögretmenlerine ALLAH, tan rahmen diliyorum .

Degerli sohbet odaları ziyaretçiler burada anlatmak istedigim konu aslında ölüm gerçek başkası yalan hayatı dolu dolu yaşayarak kimseyi kırmayıp insanları sevelim sevilelim insan bazı şeylerin degerini kaybedince anlıyor özelikle ebedi ayrılık oldugu zaman innın daha acı oluyor keskelerle yaşamak yaşadıgın sürece vicdan azabı çekmek .

Chat sitelerinde hani arkadaşlıklar kuruyoruz yada insanlar ile iletişime geçiyoruz tanıyalım tanımayalım önemli degil önemli olan konu sanal diye insan degeri bilmememiz kırıp dökmemiz dilimizden dökülen laflardaki saygısızlığın seviyesizliğin haddi hesabı yok gerçekten insan sanal bile olsa başkası tarafından ne şekilde olursa olsun sözlü yada başka şekilde kırıldıgında çok kötü oluyor ve resmen ruhsal çöküntü yaşanıyor.

Bence fani dünyada tüm bunlara gerek yok birde neye yarıyor karşınızdaki üzülünce kalbi kırılınca burada herkesden özür dileyerek yazıyorum sanalı reel olarak görmeyi deneyelim ve siz insansanız karşınızdakide insan bunu unutmayarak hepimiz insan olmayı deneyelim ve insanca yaklaşımlar sergileyelim.

Neselichat.net Sohbet Chat
Neselichat.net Sohbet Chat