Lider Sohbet Elit Sohbet Mekanı

Lider Sohbet Elit Sohbet Mekanı

Lider Sohbet Elit Sohbet Mekanı

Adamca sohbet,Seviyeli sohbet Lider Sohbet Elit Sohbet Mekanı Neseli chat siteleri ziyaretçilerine her gün unutulmaz neseli günler yaşatmakta muhabbet amaçlı biraz eglenmek gülmek hoş vakitler geçirmek hepimizin en dogal hakkı internet ortamlarındaki sosyal paylaşım agları bu gibi ve buna benzer çok arayışlarımıza yeterincee hatta fazlası ile hitap etmektedir.

Siteler sohbet, chat, muhabbet, arkadaşlık, dostluk ihtiyacımızı karşılayan siteler kurucuları maddi manevi emekler vererek zamanlarını bizlere ayırıp daima kaliteli hizmet vermek için gece gündüz çalışmaktalar chat odaları kullanıcıları olarak sitelerin yönetimlerinden hizmetlerin en iyisini bekliyoruz onlarda sagolsunlar fazlası ile hepsini veriyorlar.

Peki bu kadar beklentileri olan sitelerin ziyaretçileri bu beklentiler karşılığında neler yapıyor yada site kurucları bedava olarak sundukları hizmet karşılığında emekleri heba olmaması için ziyaretçilerinden nasıl davranışlar sergilemelerini beklemekte.

Degerli chat sohbet siteleri kullanıcıları belki okumuşunuzdur bir önceki makalelerimde konularımı konu başlıkları üzerinden değilde tanık olduğum olaylar dogrultusunda yazılarımı o anki ruh halime göre değiştiğimi belirtmiştim.

Sanal yalan dünya deriz ama işte öyle değil bizler gerçeğiz ve bu ortamlara katılan insanlar farklı kültürlerden farklı karakterlere sahip insanlarız kimimiz hoş görülü,kimimiz asabi,kimimiz ise reel hayatımızda yapamadığımız efelği sanalda yaparak egolarımızı tatmin etmekteyiz.

Konumuza bu tür davranışlar karşısında yıpratılan insanlardan ve yıpratanlardan söz edeceğim bazen öyle olaylara sahit oluyorumki resmen insanliğımdan utanıyor ve ister istemez insanlık nereye gidiyor diye korkunç bir hisse kapılıyorum ve sanal ortamlarda egolarını tatmin ederek küfür argo saldırı yaparak insanların huzurunu kaçran insanlara diyorumki biraz vicdanınızla baş başa kalın ve düşünün yaptıklarınız ne kadar ahlaka sığıyor.

Bugün tanık olduğum bir olay hoş muhabbet ortamı var herkes şaka şamata gülüp eğlenerek muhabbetler ediyor işin tuhaf yanı söz edeceğimolayı yaşatan insanda aynı neşe içerisinde tüm insanlar ile yazışmakta idi ne olduğunu anlamadan egosu geldi galiba birden ortaya olmadık bir şuçlama atarak site görevlisi bayana sataştı.

Her ne kadarkız izah etmeye çalışsada karşıdaki beyfendi artık ne kadar beyfendi ise hızlı bir şekilde asabileşerek bayana olmadık hakaretlerde bulundu ve sonuç siteden uzaklaştırıldı lakin uzaklaştırmak çare olmadı bu seferde egosuna yenik düşüp insanlıktan çıkarak yaptığı saldırılar ile sitede huzur bırakmadı işte verilen emege yapılan saygısızlıklardan biri ne diyelim yapan utansın.

Lider Sohbet Elit Sohbet Mekanı