İzmir Sohbet İzmir Chat

İzmir Sohbet İzmir Chat

İzmir Sohbet İzmir Chat

Vatan Sohbet.Türk Sohbet,Türk Chat İzmir Sohbet İzmir Chat odaları Neselichat.net sitelerimiz gün geçtikçe hizmet alanlarını geliştirerek dünyanın heryerine girişlerini aktif ederek hizmetlerinin ulaşmadığı yer bırakmayana kadar çalışmalarına devam edecek.

Ve hizmetlerinin ulaştığı tüm sehirlere ülkelere ait makalelerini site temalarında yazzmaya devam ederek neseli sohbet sitelerini tanımayan kalmayıncaya kadar sesini duyurmayı sürdürecek bugün ise konu başlığımız Türkiyenin güzel illerinden olan izmir ilimiz adına kızlarının güzelligiyle meşhur izmir kızlarındanda güzel diyebiliriz her yeri tarih kokan izmir egebölgesinin incisi Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, aynı zamanda işlek bir ticaret merkezidir. Cıvıl cıvıl olan alışveriş merkezinde dolaşmak oldukça keyiflidir.

Akdeniz iklim kuşağında kalan İzmir’de yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir.İzmir, ekonomik ve sosyal olarak dinamik bir şehir oluşunu konumu, iklimiyle tarihi boyunca pek çok kültür ve din barındırmış olmasına borçludur. Persler, Antik Yunanlılar, Asurlular, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar, kentin uzun tarihi boyunca ev sahipliği yaptığı onlarca farklı uygarlıktan sadece birkaçıdır.

Mükemmel iklimiyle İzmir, zeytin, incir, üzüm ve pamuk gibi tarım ürünleri için harika bir doğal ortama sahiptir. Çeşitli deniz mahsulleri, şaraplar, kendine özgü otlar ve zeytinyağlarıyla İzmir, lezzetli mutfağıyla gurmeler için de çekici bir şehirdir.

İzmir mutfagı deyince aklıma gelen ve çok ilgimi çeken olaydan bahsetmeden geçemeyecegim iki yıl  önce izmiri ziyaret etmek nasip oldu ilk gidişimdi ve semp pazarına alış verişe gittim belki inanmayacaksınız mevsim kış olmasına ragmen pazardaki tezgahların tamamı akla haale gelmeyecek bir şekilde yeşillik dolu bilmedigim görmedigim tarla otları ve şaştığım olayın öteki yanı ise izmir halkının mutfagında bu yeşilliklerden kullanılıyormuş insanlar kilo kilo her çeşidinden aldılar ve bende öylece hayretler içerisinde bakınarak yetindim.

Ve kullandıkları yag ise orjinal saf zeytin yagı işte o zaman anladım izmirin halkının neden hepsi genç görünümlü ve bayanları güzel dogal beslenmenin sonucu olsa gerek tabi bu kadar degil izmir ilimizin özellikler lakin ger kalanını sitelerimize katılacak olan izmir halkından bire bir dinleyelim izmire dair ne var ise bizleri aydınlatmaları için degerli  izmir halkını neseli sohbet chat sitelerimize davet ediyoruz.

İzmir Sohbet İzmir Chat