Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi

Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi

Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi

En güzel sohbet,bizim sohbet Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi tüm dostların,dostluğa ihtiyacı olanların tek buluşma noktası neselichat.net çok güzel bir giriş yaparak başladığım bu günki makalemde uzun uzun insanlar arasındaki dostluklardan ve arkadaşlıklardan söz etmek istiyorum tabi yerine göre bazende arkadaşlık ve dostluklar ile alakalı güzel sözlerde yazarak dostluğun arkadaşlığın ne kadar önemli oldugunun bilincine varmamızı saglamış olacagım.

Bence arkadaşlığın,dostluğun reeli sanalı olmaz arkadaş dost gerçek çıkarsız samimi olurs her yerde aynıdır uzun yıllardır sosyal paylaşım ağlarında hepimiz arkadaşlıklar dostluklar bazende duygusal ilişkiler yaşayanlarımız oluyor insan istedikten sonra mekan yer önemli değil derlerya iki gönül bir olunca samanlık bile seyran olur diye boşa dememiş bu sözü söyleyen atalarımız dedikten sonra bir kaçta dostluk ve arkadaşlık üzerine yazılmış çok beğendiğim örnek aldığım hoş sözleri sizlere belirteyim.

Karanlıkta bir arkadaşla yürümek, aydınlıkta yalnız yürümekten daha iyidir.

Yüzünüzün kirlendiğini yalnızca gerçek arkadaşınız söyleyecektir.

Arkadaş nedir? İki bedeni mesken tutmuş tek bir ruh. Aslında dostluk iki insan arasındaki en özel bağlardan biridir bazen birbirini iyi tanıyan iki arkadaş konuşmadan bile anlaşabilir zor bulunan bir şeydir dostluk zaman ister, emek ister,öz veri ister, fedakarlık ister.

Kötü bir gün veya zor zamanlar geçirdiğinizde, eğer yanınızda sizi anlayan bir dostunuz varsa her şey biraz daha kolaylaşır.Gerçekten de öyle. Bir arkadaş edindiğin zaman, kendine hediyelerin vermiş oluyorsun.

Dostlukla İlgili Sözler,Arkadaşlıkla İlgili Sözler

Arkadaş sığınılacak bir limandır adeta, bir ağaçtır. Üzüntünüzü hafifletebilecek nadir kişilerden biridir, bazen insanlar kendi aileleri ile paylaşamadıkları sırlarını arkadaşları ile dostlları ile paylaşarak rahatlaya biliyorlar.

Bir arkadaş ve dost edinmek için ona ihtiyaç duymayı beklersek, en ihtiyacımız olduğu anda arkadaşsız,dostsuz  kalırız. O yüzden bir arkadaşa,dosta ihtiyaç duymadan önce harekete geçmeliyiz sayısız arkadaşlıklar kurmak samimi dostluklar kurmanın tam zamanı Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi çıkarsız arkadaşlıkların gerçek dostlukların yaşandığı ender bulunan sohbet, chat, muhabbet hizmetleri veren sitelerden bir tanesi bu fırsatı değerlendirmeniz için hepinizi sitelerimize davet ediyoruz.

Dostlar Sohbet muhabbet Sitesi