Bizim Muhabbet Başka

Bizim Muhabbet Başka

Bizim Muhabbet Başka

Biz Sohbet için varız Bizim Muhabbet Başka keyfli sohbet neseli chat siteleri ile yaşanır arkadaşlıkları çıkarsız oluşu dostluğun samimiyeti aşkların en güzeli ve gerçegi burada yaşanıyor.

Sitemizde ziyaretçilerimiz hepside eski veya yeni ayrım yapılmadan herkes bir biri ile arkadaş dosttur ben bu sitede kısa süredir bulunmaktayım sohbet odalarındaki insanlardan ben hiç bir yerde görmedigm içten samimi güler yüzlü ve saygılı davranışları görmekteyim.

Yeni chat ortamına katılırken ister istemez insan yabancılık hisseder ve ortama ayak uydurup uyduramayacagı hakkında teredüt eder lakin neseli sohbet chat odalarında Bizim Muhabbet Başka nedeni ise ilk defa bile girsen asla yabancılık çekmeden yıllardır buradaymışın gibi bir hisse kapılarak güven içerisinde herkesle tamımasanda iletişimlere geçerek arkadaş dost olunması.

Samimi Dostluk Nasıl Olmalı

Gerçek hayatınızda vaya sanal ortamlardaki kurcağınız dotluklar öyle olmalıki kuracağınız dostluklar içten samimi olmalı gerçek olmalı çünki Gerçek dost yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil her sırrtını asla başkalarına duyurmayan seni hatasız kul olmaz deyip seni olduğun gibi benimseyendir tabi karışılıklı olmalı dostluk dediğin.

Çıkarsız Arkadaşlıklar

Mefaat üzerine kurulan tüm arkadaşlıklarda bir çıkar vardır ve buda haliyle gerçek arkadaş degil sagte çıkar ugruna kurulan arkadaşlıktır,peki çıkar ugruna kurulmuş arkadaşlıkları nasıl anlarız her ortamdaki arkadaşım dediğin kişi herşeyi maddi menevi senden bekliyor ve daima seni kullanmaya kalkıp kendisi uyanıklık yapıyorsa bilki çıkarcı biri ve ilişkini kesmen senin menfaatine olur.

Geçenlerde internet ortamında arkadaşlık üzerine olan sözlere rastladım bir kaçını örnek vermeyi uğgun gördüm gerçekten çok anlamlı sözler .

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Sen benim için kardeş gibi yakın, kardeş kadar can oldun hep. Seninle yaşadığım ne kadar anı varsa hep en değerlileri oldular. Seni her zaman kalbimin en derininden özlüyorum canım arkadaşım.

En iyi arkadaş, yan yana olmaya gerek duymayan, uzaktan da sevebilen kişilerdir. Arkadaşlık, kırgınlığını içinde biriktirmeyen ama sevgisini hep kalbinde biriktiren kişilerdir.

En güzel arkadaşların dostların yüreginizde olması dileklerimle hoşça kalın.

Bizim Muhabbet Başka