Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin Sohbet Artvin Chat,Sohbet,Chat,Muhabbet Sitesi,En güzel arkadaşlık sitesi, neselisohbet,neselichat,bedava sohbet,ücretsiz chat,seviyeli sohbet imkanları sunan kaliteli sohbet,kaliteli chat sitesi neselichat.net websitesi konumuz Artvin ilimiz adına konumuz içerisinde Artvin ili,mizin özelliklerinden söz edecek bu ilimiz hakkında bilgiler verecegiz ve degerli Artvnin halkına neselisohbet sitesi,nin hizmetleri hakkında kısa kısa bilgiler vererek sohbet siteleri hizmetleri nelerdir ve site içerisinde bulunan muhabbet sitesi ziyaretçilerini tanıtacagım.

Neselisohbet Neselichat sitesi Artvin İli Hizmetleri

Türkiyenin tamamından ve Dünya genelinden bir çok yabancı ülkelerden sitelerimizei ziyaret eden bir çok arkadaşlar bulunmakta site ziyaretçilerimiz her yaş ortalamasından beylerden bayanlardan oluşmakta seviyeli iletişimlerin kuruldugu sohbet odalarımız kaliteli hizmetleriylede insanlara huzurlu ve güvenli bir ortam sunuyor.

Neseli radyo odamızda yerli yabancı her türden müzikler yayınlanmakta genel olarak tecrübeli djler,imiz tarafından sunulan canlı yayınlar,ımız bulunuyor ve ziyaretçilerimizin talepleri dogrultusunda özel isteklerede yer veriliyor.

Neseliyle ücretsiz oyun oyna yarışmalar yap eğlenceli saatler geçir Türkçe olarak çeşitli katogorilerde yarışmalar için oyun odalarımız sınırsız ve ücretsiz olarak ziyaretçilerimizin tamamının kullanımlarına sunulmuş olup web girişlerimiz mobil girişlerimizi kullanarak elinizde bulunan tüm cihazlarınızla sitelerimize giriş yapabilirsiniz.

 

Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin İli Hakkında

Artvin İli Hakkında Artvin, Türkiye’nin en el değmemiş ve doğal kalmış şehridir Artvin, Türkiye’nin Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehrimizdir. Gürcistan ile komşu olan bu şehrin Hopa, Borçka, Şavşat, Ardanuç, Yusufeli, Murgul, Kemalpaşa ve Arhavi olmak üzere 8 ilçesi bulunmaktadır.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin, doğudan Ardahan, güney ve güneydoğudan Erzurum, batıdan Rize illeriyle; kuzeyden Karadeniz, kuzeydoğudan Gürcistan Cumhuriyeti toprakları ile çevrelenmiştir

Artvin, sanayi olanakları az, tarım arazisi sınırlı bir il olduğundan, halkın temel geçim kaynağı hayvancılığa dayalı olan bir ildir. Küçük baş, büyük baş ve kümes hayvancılığı yöre halkının başlıca geçim kaynağı olmuştur. Yörede, çobanlık müessesesi de, usta-çırak ilişkisine dayalı olarak yapılmaktadır. Çırak olarak pişen, yetişen çobanlar zamanla sürülerin tek hakimi olur ve geleneği devam ettirirler.

Artvin yöresi yemekleri; Kışlık kavurma, ağaç şişlerde yapılan kebaplar etli yemekleridir. Keşkek, gendima, herisa, ve şilav gibi yemekler tanelilerden yapılan yemeklerdendir

Artvin Sohbet Artvin Chat

Artvin Sohbet Artvin Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla