Arnavutköy Chat Sohbet Sitesi

Arnavutköy Chat Sohbet Sitesi

Arnavutköy Chat Sohbet Sitesi

İstanbul Sohbet Sitesi İstanbul Chat Sitesi Arnavutköy Chat Sohbet Sitesi neselichat.net muhabbet odalarımızda istanbulun merkez ve ilçelerinden bir çok bay bayan ziyaretçilerimiz bulunmaktadır sitemiz neseli sohbet odalarımıza ziyaret eden degerli istanbul halkına ve diger illerimizden yada Avrupa ülkelerinden katılan vatandaşlarımıza öncelikle buradan bizleri tercih ederek aramıza katılan tüm arkadaşlarımızı selamlar ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunar ve katılımlarının devamını temenni ederiz.

Türkiyenin ve Dünyanın en kalabalık nufusuna sahip olan bu ilimizin çok sayıda ilçesi bulunmaktadır vatanımızda yer alan bütün illerimizin güzelliğinin eşi benzeri yok her yer ayrı bir tarihi geçmişe sahip farklı kültürleri bulunmaktadır vatanımızın her köşesi cennet bu nedenle Türkiyede yer alan tüm bölgeleri bu bölgelerdeki şehirlerimizi seviyoruz kısacası Türkiyemizi seviyoruz.

Hepimizin temennisi elimizde imkanlarımız olsada vatan topraklarını karış karış dolaşsak ama insanın her istegide olmuyor neselichat.net ailesi olarak gezip görme imkanlarımızın kısıtlı oldugu şehirlerimizi burada yazacagımız makalelerimiz ile tanıtmayı uygun görerek sırası ile tüm illerimize ilçelerimize yer vererek bilgi sahibi olmamızı saglayacagız bugün istanbul ve istanbulun güzel ilçelerinden biri olan Arnavutköyü kısaca tanıtacagım.

Arnavutköy İlçesi Hakkında Kısa bilgi

Arnavutköy İlçesi Hakkında Kısa bilgi Arnavutköy, Beşiktaş’a bağlı bir semt olup, Kuruçeşme ve Bebek güzergahı arasındadır. Kuruçeşme ve Etiler’e dönük tepelerin arasında, bir dere yatağı boyunca uzanmış bir yerleşimdir.

İstanbul’un ayrı semtlerine komşu olan Arnavutköy ‘ün aynı zamanda Karadeniz’e kıyısı vardır. Bu sayede deniz manzarasından mahrum kalınmayan semtlerimizden biridir. Çoğu semtin çevrelediği bu semte ulaşmakta bu sayede oldukça kolaydır. Tarihi bir semt olan Arnavutköy  diğer komşu semtlere göre ekonomik yapısı daha çok taverna, bar ve cafe türü olup Alaturka kültürden uzaktır. Sahil şeridinde bir kaç hatırı sayılır deniz ürünü lokanta ve restoranları vardır.

Arnavutköy de üç büyük din için ibadet yerleri mevcuttur. Eski Rum ahalisine özgün ayazmalar ile Rum ve Musevi mezarlığı da bulunur.Musevi cemaati de bulunan Arnavutköy’ün şu anki etnik yapısı, Doğu Anadolu’dan gelenler oluşturur. Rum ve Musevi cemaati yok denecek kadar azdır.

Arnavutköy Chat Sohbet Sitesi Arnavutköy Muhabbet Odası Arnavutköy Mobil Sohbet Arnavutköy Mobil Chat Odası Arnavutköy chat sitesi Arnavutköy Chat Odası