Ardahan Sohbet Ardahan Chat

Ardahan Sohbet Ardahan Chat

Ardahan Sohbet Ardahan Chat

Sohbet,Chat,Sohbet Siteleri,Sohbet Odaları,Chat Siteleri,Chat Odaları,Ardahan Sohbet Ardahan Chat,Mobil Sohbet,Mobil Chat,Türkiye Sohbet Siteleri,Türkiye Chat Siteleri,Avrupa Chat Siteleri,Avrupa Sohbet Siteleri,Arkadaşlık Siteleri,Şehirler Sohbet Siteleri,Şehirler Chat siteleri olarak Chat kullanıcılarının aradıkları her kelimede GOOGLE sayfası,nda kaliteli bir şekilde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tüm bu hizmetlerimiz arasında Türkiyenin güzel illleri arasında olan ardahan ilimizede sınırsız sohbet,sınırsız chat,javasız sohbet,javasız chat,canlı sohbet,canlı chat,seviyeli sohbet,seviyeli chat imkanları sunuyor sitelerimiz dünya genelinden katılımları mobil girişlerimiz ve web girişlerimizden yapılmaktadır.

Neselisohbet,neselichat sitelerimizde dünyanın her yerinden her yaştan beyler ve bayanlar seviyeliiletişimler kurarak arkadaşlıklar dostluklar edinerek arkadaş çevrelerini geliştirmekteler muhabbetlere eşlik eden canlı radyo yayınlarımız yerli yabancı her türden şarkılara yer vermektedir yayınlarımızın canlı olmasından dolayı djlerimiz tarafında isteginiz üzere özel istek şarkılarınızda yayınlanarak sevdiginiz şarkıları dinleme olanaklarıda sunuyor.

Sayın ardahan halkı ve diger şehirlerden avrupa ülkelerinden ziyaretlerimize gelen arkadaşlarımızın eğlenceli hoş vakitler geçirebilmeleri için çeşitli alanlarda yarışmaların yapıldıgı oyun odalarımızda türkçe olarak kaliteli bir şekilde faaliyette olup tek başınıza veya arkadaş gruplarınız ile yarışarak eğlenebilirsiniz.

Ardahan Hakkında Kısa bilgiler

Ardahan çok eski bir tarihe sahiptir. İlk bilinen sakinleri Hurrilerdir. Daha sonra Hititlerin hakimiyetine girdi. Bölge daha sonra Urartuların işgaline uğradı. Asurlular ve Babiller bölgeye hakim olmak istedilerse de başarılı olamadılar.

Bitki örtüsünü ormanlar ve bozkır bitkileri oluşturur. Egemen ağaç türü, doğu ve kuzeye doğru yayılan sarıçamdır. Kuzeye çıkıldıkça meşe ve huş ağaçlarının oluşturduğu topluluklar görülür. Posof Çayı Vadisi’nde Karadeniz kıyılarına özgü geniş yapraklı ağaç ve ağaççık türleri ile ladin ağaçları bulunur, ilkbahar ve yaz aylarında kar örtüsünün kalkmasıyla geniş alanlar kaplayan yaylalar, çeşitli yayla bitkileri ve çayır otlarıyla kaplanır.

Ardahan Doğu Anadolu’da yer alan bir ilimiz. Kars iline bağlı ilçeyken 1992 senesinde il merkezi oldu. Artvin, Erzurum illeri ve Gürcistan sınırıyla çevrilidir. İlde, Doğu Anadolu’ya özgü sert karasal iklim görülür. Yazlar kısa ve serin; kışlar uzun, çok soğuk ve kar yağışlıdır. Kar uzun süre yerden kalkmaz.

Ardahan Sohbet Ardahan Chat

Ardahan Sohbet Ardahan Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla