Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi

Ağrı sevdası,Ağrı sevda,Ağrı sevdalıları,Ağrı Mobil sohbet,Ağrı Mobil Chat,Website,Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi,Ağrı dagı efsanesi ile adı anılan Türkiyenin en dogusunda yer alan bu güzel ilimiz insanı için neselisohbet odalarımızdan sunulan hizmetlerimiz tüm şehirler sohbet odalarında oldugu gibi kaliteli olarak sunulan hizmetlerimiz ücretsiz sohbet olarakta 7/24 kullanıma açıktır.

En güzel arkadaşlıkların yasandıgı rakipsizsohbet sitesi olarak tanımlaya bilecegimiz neselichat.net, mobil sohbet,mobil chat ve web girişleri bulunan arkadaşlık sitesidir tüm türkiyeye ve avrupa ülkelerine bedava sohbet,bedava chat, şifresiz sohbet,şifresiz chat,üyeliksiz sohbet,javasız sohbet,javasız chat,online sohbet,canlı chat,canlı sohbet gibi bir çok alanda ziyaretçilerine güvenli bir ortamda muhabbet imkanları tanımakta.

Neselisohbet sitelerimizde dünyanın bir çok yerinden her yaştan beyler bayanlar bulunmasından dolayı her ülkeden her şehirden sayısız arkadaş edinme olanaklarına sahip oldugunuz sitelerimiz seviyeli sohbetler yapılarak huzurlu bir şekilde eğlencenin doruklarına ulaşmanızı saylamaktadır.

Tüm arayışlarınıza sınırsız bir şekilde kavusacagınız sohbet chat odalarımıza türkiye basta olmak üzere tüm avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızı bekliyoruz.

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin en doğusunda yer alan illerimizden birisi olan Ağrı ili, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Ağrı ili ismini ise bölgede yer alan Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı Dağı’ndan almıştır.

Orta Asya’dan gelen kavimlerin Anadolu’ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı’yı bir giriş kapısı olarak gördüklerinden burada çok köklü bir uygarlık oluşturamamışlardır.

Ağrı’da kış şartlarının ağır geçmesi nedeniyle yüne dayalı dokumacılık genellikle bu aylarda el tezgahlarında geleneğe bağlı olarak devam eder.Kilimin halk arasındaki adı yemenidir. Kilim ve halı dokumacılığı Ağrı’daki el sanatlarının en önemlileridir.Halı,yastık,heybe,yün çorap ve kazak,tiftik eldiven,çorap ve papak ‘da yün ve öremeye dayalı el sanatlarındandır.

Türkiyenin şirin illerinden ağrı hakkında bilmediklerimizi ve daha fazlasını ögrenmek umudu ile sayı ağrı halkını neselichat.net sitelerimize davet eder tüm ziyaretçilerimize bizleri tercih ederek sitelerimize katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız her şeyin gönlünüzce olması dileklerimizle esen kalın saygılarımız ile hoş sohbetler.

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Sitesi