Tatlim Yüreginin Sesini Dinle

Tatlim Yüreginin Sesini Dinle

Tatlim Yüreginin Sesini Dinle

Yoksun, sensizim, Tatlim Yüreginin Sesini Dinle geri dön son verelim artık bu ayrılığa inan sensiz nefes alamıyorum gittiğin günden beri yokluğun ölümden acı bir gelsen,,bir dönsen dünyalar benim olurdu biliyorum senden bunu istemek geri dön demek belki olanlardan sonra hakkım değil ama olmuyor sensiz yaşanmıyor.

Çok hatalar yaptım sana karşı biliyorum ve çok pişmanım dön tatlim yeni bir sayfa yeni bir başlangıç yapalım söz veriyorum artık seni asla üzmek yok eski yaşattıklarımı yaşamayacağına söz veriyor ve affımı istiyorum unutma bitanem seven affedermiş biliyorum sende beni seviyorsun.

Tatlim Yüreginin Sesini Dinle Sevğiliye Özlem Dolu İtiraflar

Tatlim  bir tanecik aşkım öncelikle yapmış olduğum hatalardan ve seni üzmüş olduğum için senden özür diliyorum her insan gibi bende ufak tefek hatalarım oldu hepside seni çok sevdiğim ve kıskandığım için istem dışı hatalardı dünyalara sığmayacak kadar büyük olan sevgim yokluğunda bile eksilmeden gün geçtiköe büyüyor belki inanmayacaksın sevdamın halen devam ettiğine severken ayrılmak acıların en büyüğüymüş bunu seni kaybedince anladım.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin.

Sende biliyorsunki melegim bizim ayrılmamıza sadece benim hatalarım sebep değildi sende biliyorsun aramıza giren bazı kişilerin sahte sözlerine inandık bilemedik dost görünen insanların sırtımızdan vuracağını ve büyük aşkımızı yaptıkları dedi kodular ile bitireceklerini ve bitirdilerde yani bitirdiklerini sanıyorlar ben asla pes etmeyeceğim sonsuza kadar sensizde bu aşkı sen varmış gibi yaşamayı ögrenecek ve sabırsızlıkla bir gün bana dönmeni bekleyeceğim.

Kalbimin tek sahibi ölümsüz aşkım ileriye dönük ne hayalerimiz vardı seninle beraber hani hiç ayrılmayacaktık bizi ölüm ayrırdı çok beklemeyecek sevdamızı mutlu yuvamızı kurarak aşkımızın meyvesi cocuklarımız olacaktı hatta kız olursa adını sen erkek olursa çocuğumuzun adını ben koyacaktım.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum geçmişte kurduğumuz hayallerimizi gerçekleştirmemi için seni bekliyorum.

Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Tatlim Yüreginin Sesini Dinle