Sanal Sevgi Neseli Ask

Sanal Sevgi Neseli Ask

Sanal Sevgi Neseli Ask

Sohbet aski hayal sohbet Sanal Sevgi Neseli Ask chat sitelerindeki aşklar sevgiler sanal ortamlardaki yaşanan asklar benim fikrimce bir hayal nedeni ise inanmıyorum bu ortamlardaki yaşanan yada yaşanmış olan duygusal ilişkilere kim yaşamışda sonsuz mutlu olmuş.

Evet dostlar degerli Neselichat.net siteleri ziyaretçileri bugün sizlere sosyal paylaşım aglarında yaşanılan sevgilerden aşklardan söz edecegim,uzun yıllardır sohbet chat sitelerine katılmayan yoktur her yaş grubundan evlisi,bekarı,orta yaşlısı,genci arkadaşlık,dostluk adı altında hizmetler veren chat odalarında her şey yaşanmakta.

Dünya genelinden hemen hemen her şehirden her ülkeden insanların ziyaret ettikleri sitelerde her insanın arayışlarına karşılık verilmektedir muhabbet,konuşma ihtiyacı,arkadaş dost çevresi edinme buraya kadar normal olagan şeyler birde sanaldaki moda olan aşklar.

Başlanğıçta neseli aşk insanın ayaklarını yerden kesecek nitelikte başlayan sanal sevgiler işin tuhaf tarafı ilk başlanğıçta karşındaki takma adını gördüğümüz bir kişinin duygusal ilişki teklifini kabul ederek başlangıç yapmak ne kadar saglıklı bir karar bunuda düşünmemiz gere gerçek adını kim oldugunu bilmeden karakter açısından tanımadan en önemliside evlimi bekarmı medeni hali mechul olan bir insana evet demek.

Yani bir hayale aşık olmak hayal aşk yaşamak belki ikili iletişimleri zamanla yazı ile başlaıp zamanla sesli yada görüntülü olarak devam etmekte yaşanılan yerin mesafesi uzak belkide görüşmen imkansız ama hiç tereddüt etmeden sanalda yaşanması yada yaşanmaması gereken çok şeyleri yaşıyorsun peki sonuç birazda sanal aşkların sonuçlarındanbahsedelim.

Sanal Sevgi Neseli Ask Maceraları

Öncelikle macera kelimesinin çılımını yapayım macera baştan geçen heyecanlı olay veya olaylar zinciri, serüven.
Olamayacakmış gibi görünen iş, gelip geçici aşk ilişkisi,Hayatı daha ilginç ve yaşanası kılan, cana can katacağı umularak geliştirilmiş, fazlasıyla zahmetli ve de eziyetli düşünsel atılım öngörülemez olanın peşinden hareketle, tutkuyla sürükleniş.

Bence macera kelimesinin sanalda yaşanan aşklara uyan anlamı eziyet çok güzel bir mana taşıyor nedeni ise reel ortamlarda bile yaşanılan aşlkarın ne derece sağlam ve ileriye dönük olduğu mechul iken sanal ortamların aşları resmen insana eziyet işkence.

Kısa bir örnek verecek olursak chat sitelerinde mutlu mesut yaşadığın süslü romantik sözler ile seni büyüleyen kişi bu aşka ne kadar sadık nerden biliyorsun senle birlikte kaç kişiye aynı sözleri sarf etmediğini bunlar ister istemez bunlar kafanda soru işareti olarak beynini kemiriyor.

Sen bu sorular ile bocalar iken birde bakmışın yaşadığın aşk koca bir yalandan ibaret ihanetlerle süslenmiş yalan aşk sonuç hüsrana uğrayan üzülen sen oluyorsun tüm bunları yaşamamak için sanalın hayal ürünü maceralarını bırakıp şansını reel hayatında denemelisin.

Sanal Sevgi Neseli Ask