Kadın Cinayetleri

Kadın Cinayetleri

Kadın Cinayetleri

Kadına Şiddet,Katledilen Kadınlar,Öldürülen Kadınlar,Kadın Cinayetleri Türkiyenin neredeyse her yerinden gelen kara haberlerle devamlı sarsılıyor ve acaba yarın neler duyacagız kimlerin canı yanacak korkusu ile yaşar olduk.

İşin tuhaf tarafı son günlerde yapılan kadınlara yönelik işlenen cinayetler sanki örnek alınıyor bir bayanın öldürülmesi ardından çeşitli şehirlerdende aynı haberlerle sarsıldık erkekler tarafından uygulanan kadına şiddet ya ölümle sonuçlanıyor yada telafisi olmayan agır yaralarla sakat kalıyorlar.

Müslüman bir ülke olarak kadın cinayetleri,nde önde gelen ülkeler arasında gelir olduk insallah bu son olan olaylardan sonra bir daha bir bayanın katledilmesiyle karşılaşmayız peki neden ülkemizde bu kadar yogun oluyor bu tür olaylar.

Nedenlerini araştırmaya gerek yok zaten katil koca yada katil sevgili nedenini kendisi itiraf ediyor ihanet kıskançlık tabiki bunlar cezayı hafifletmek için uydurulan bahaneler konu ne olursa olsun dinimizde ALLAH,ın verdigi canı sadece ALLAH  alır hiç bir neden cana kıymak için bahane olamaz.

Kadına Şiddet

Kadınlarımız anadır belki bir bayan erkeksiz yasayabilir erkek ise hayatında bir kadın olmadan yasaması hayli zor katledilen kadınlar,ın öldürülme nedenleri olarak gösterilen bahaneler ise korkunç kadında olsa erkekde olsa seven kıskanır kıskaçlık olayında cinsiyet farkı olamaz seven kıskanır ama her şey dozunda ayarında olmalı.

Erkek kıskandıgı zaman kızdıgı zaman bayana şiddet uyguluyor ya bayanlar kıskanıp kızınca erkege karı ne yapıyor hiç erkek egemenya her hakkı erkeklerde birde ilenen cinayetler,deki bahaneler var ihanet öncelikle ihanet eden kadın olursa sonu  ölüm cezası oluyor nedense erkek ihanet ettiginde el kiri oluyor kadının namusu varsa erkeginde olmalı.

Bay yada bayan evliliklerinde yada sevgili konumunda iken karşı taraftanbirişi ihanet ediyorsa ve bunuda karşı tarafın kanıtlaması gerekir şüphe ile yola çıkılmaz diyelim ihanet gerçek bir insanı ihanet etti diye öldürmek ne kaar dogru çöüzümü cinayet işlemek,le halletmek yerine sevgili isen yollarınızı ayrın karı  koca iseniz boşanın herkes yoluna gitsin ve bazı olaylarda boşanmak istemeyen erkekler tarafından yapılıyor boanmak istemiyorsan kadına deger verecen kadına saygılı olup boşanmayı kurtuluş olarak görmeyecek kadın.

Kadına Şiddet,Katledilen Kadınlar,Öldürülen Kadınlar,Kadın Cinayetleri

Neselichat.net sohbet chat siteleri ve gonulsohbet.com sohbet  chat siteleri olarak kadına şiddete hayır diyoruz.

Kadın Cinayetleri

Kadın Cinayetleri

Sohbete Giriş İçin Tıkla