Guzel Sohbet Nasıl Olmalı

Guzel Sohbet Nasıl Olmalı

Guzel Sohbet Nasıl Olmalı

Tatli Sohbet,Hos Sohbet ve Guzel Sohbet Nasıl Olmalı toplum olarak iletişimlerimizde tavırlarımıza dikkat etsek insanlarla konuşmak her şekilde keyf verir güzel olur önemli olan insanlar arasındaki ilişkilerin düzeyli olması.

Konu insan ilişkilerinden açılmışken biraz bu konu üzerinden ilereyelim önce reel ortamlardaki geçmişteki eski ilişkilere bir göz atalım ninelerimiz derya bizim zamanımızda bu böyleydi  şu şöyleydi aslında eskiyi eski topraklardan dinlemek gerek çok yıllar geriye gidemesemde yaşadıgım çocukluğumda komşuluk ilişkileri iletişimleri bu güne nazaran daha samimi idi.

Ne çok özledim o günleri koca mahallenin insanları bir yürek el eleydik sabahın erken saatlerinde başlardı kapı önlerindeki muhabbetler annelerimiz ev işlerini yaptıktan sonra komşular ile toplanır sohbetler ederken çaylar kahveler içilir gece yarılarına kadar siren muhabbetler uyuların gelmesi ile son bulurdu.

Biz çocuklar ise gün boyu oyunlar oynardık ve gece yarılarına kadar devam ederdi oyunlarımız annelerimiz hadin eve deyince istemeden girerdik çocukluk işte oyun okadar tatlı gelirdi şimdiki komşulukta bu ilişkiler kalmadı çocuklardada yok nedeni belki mustakil evlerin yerini apartmanların alması belkide hayat şartları.

Artık sokakta oynayan çocuklara bile rastlamak mümkün degil çünki zamane çocukları sokak oyunları yerine evde oyuncakları ile oynamayı yada internette oyun oynamayı tercih etmekte neyse konumuza birazda teknolojinin sunmuş olduğu sanal ortamlardaki sohbetlere yer vererek devam edelim.

Sohbet Chat Sitelerinde Guzel Sohbet Nasıl Olmalı

Chat siteleri, muhabbet siteler, sohbet siteleri zamanın arkadaşlık iletişimlerinin konuşma ihtiyaçlarının giderilmesine aracı olan ortamlar bu zamanın gençliği çokmu şnslı demeli yoksa büyük kayıpmı zevk meselesi bu zamanda yetişen gençlerde reel yerine arkadaşlıklarını dostluklarını sanal ortamlarda bularak konuşma ihtiyaçlarını gidermekteler.

Bir yönden bu seçimlerinde haklılar eski komuşuluk arkadaşlık ilişkileri artık mazi oldu lakin chat siteleri kulanıcılarından biri olarak gözlemlerime dayanarak konuşmam gerekir ise

Sanal ortamlarda ziyaretçileri herkesi katmayalımda bazı arkadaşlar maalesef insan ilişkilerinde muhabbet ederken yapılan şakanınbile dozunu kaçırarak anında bir birlerine parlayarak ortamın tadını kaçırmaktalar.

Guzel Sohbet Nasıl Olmalı Nasıl Yapılmalı

İlk etapta toplum içerisine girildiği zaman ilk muhbbet selam ile başlar hal hatır ve konunun gidişatına bağlı muhabbet uzar gider ortamdaki konu nasıl olur ise olsun öncelikle saygılı olmalı seviyeli olmalı sanalda olsa klavye başındakilerin birer canlı varlık olduklarını unutmamalı ölümlü dünyada kalp kırmaya insanları üzmeye gerek yok diyorum ve acı tatlı anılarımızı paylaşarak boş geçen zamanlarımızı degerlendirelim Neselichat.net muhabbetin hazzını yaşamak yaşatmak amacı ile hepinizi davet eder tatlı muhabbetler diler.

Guzel Sohbet Nasıl Olmalı