Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat,güvenli sohbet sitesi,seviyeli sohbet sitesi,seviyeli chat sitesi,türkçe sohbet,yazılı sohbet,yazılı chat sitesi neselichat.net kaliteli ve ücretsiz hizmetleriyle Türkiyenin tamamına Yurtdışının tamamına web girleri ve mobil girişleri ile ziyaretçilerinin kullanımlarına açıkmıştır.

Avrupa ülkelerinden ve Türkiyenin bir çok ilinden sitelerimizde çeşitli yaş ortalamalarından beyler bayanlar bulunmakta seviyeli iletişimlerle güzel arkadaşlıklar dostluklar kurmaktalar bugün ise neselichat.net sitelerimizden marmara ilimizin incilerinden olan güzel ilimiz balıkesir için degerli balıkesir halkına seslenecek ve site tanıtımlarımızı yapacagız.

Balıkesir ilimize mobil girişlerimiz ve web girişlerimiz ile seviyeli sohbet imkanları sunmaktayız kaliteli olarak sunulan hizmetlerimiz ücretsiz olarak sınırsız radyo yayınlarımız çeşitli yarışma odalarımız oyun odalarımız bulunmakta sitelerimize dünyanın neresinden katılırsanız katılın şifresiz javasız üyeliksiz olarak gerçekleştireceginiz ziyaretleriniz sınırsız ve bedavadır.

Balıkesir İli Hakkında Bilgiler

Balıkesir İli Hakkında Bilgiler Türkiye’nin batısında yer alan illerimizden birisi olan Balıkesir ili, ülkemizin Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. Balıkesir’in hem Marmara Bölgesinde hemde Ege Bölgesinde toprakları bulunmaktadır. Ayrıca hem Marmara Denizi,ne hemde Ege Denizine kıyısı olan 6 şehrimizden birisidir. Bursa, Kütahya, Manisa, İzmir ve Çanakkale ve Yunanistan’ın Midilli Adası da Balıkesir’in komşularıdır. Yüzölçümü bakımından da ülkemizin 12. büyük şehridir.

İlimizde tarımsal faaliyetler topraktan gıda sanayiine kadar çok geniş sınırları kapsamaktadır. İlin sahil kesimi zeytincilik, bağcılık ve balıkçılıkla uğraşmakta, iç kısımlarda ise her türlü toprak mahsulü, ormancılık ve hayvancılık alanlarında faaliyet görülmektedir.İlimizin başlıca geçim kaynağı tarım ve tarıma dayalı sanayi olduğu gözlenir.

İlimizde başta zeytin, buğday, arpa, mısır, tütün, pamuk, ayçiçeği, şekerpancarı, yem bitkileri, kavun, karpuz, narenciye, sarımsak, şeftali, domates olmak üzere diğer sebze ve meyvelerin birçoğu yetiştirilmektedir.İlin coğrafi avantajlarından kaynaklanan ürün çeşitliliği dikkati çekmektedir. Başta un, yem, zeytin, zeytinyağı, salça konserve, nebati yağ, şeker tarımsal hammaddelere dayalı üretimin, Balıkesir ekonomisinde yeri büyüktür. Son yıllarda tavukçuluk, yumurta başta olmak üzere süt ve süt mamulleri sektörleri önemli yer tutmaktadır.İlimizde hayvancılık başlıca geçim kaynakları arasında yer almaktadır.

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla