Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat

Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat

Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat

Azeri Sohbet Siteleri,Azeri Chat Siteleri Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat odaları degerli azerbaycan halkına kaliteli hizmetler ile seviyeli sohbet imkanları sunmakta.

Azerbaycan ve Türkiye’nin derin bağlarını ifade etmesi bakımından söylenebilecek en güzel ifade kardeş ifadesidir şüphesiz. Sözden öteye geçip, yaşanılan ortak kaderin ve kadîm dostluğun bir neticesi olarak ortaya çıkan bu bağlılık, geçmişin, şimdinin ve geleceğin en güzel dostluk örneklerinden biridir.

Neselichat.net chat sitelerimiz bölinmez bir bütün olan iki devlet bir millet Azerbaycan ve Türkiye vatandaşların aynı çatı altında toplayarak geçmişten günümüze süre gelen dostluğumuzu dahada saglamlatırmak.

Geçenlerde internette bir şiir okudum ve çok hoşumma gitti sizlerde belki bu şiirden bihabersinizdir  sohbet odalarımız adına yazmış oldugumuz makalemde  bu güzel anlamlı şiire yer vermek istiyorum eminimki okuyunca sizlerde begeneceksiniz.

AZERBAYCAN – TÜRKİYE

Bir ananın iki oğlu,
Bir amalın iki kolu.
O da ulu, bu da ulu
Azerbaycan Türkiye.

Dinimiz bir, dilimiz bir,
Ayımız bir, yılımız bir,
Aşkımız bir, yolumuz bir
Azerbaycan Türkiye.

Bir milletiz, iki devlet
Aynı arzu, aynı niyet.
Her ikisi cumhuriyet
Azerbaycan Türkiye.

Birdir bizim her halimiz
Sevincimiz sıkıntımız.
Bayraklarda hilalimiz
Azerbaycan Türkiye.

Ana yurtta yuva kurdum,
Ata yurda gönül verdim.
Ana yurdum, ata yurdum
Azerbaycan Türkiye.

Bahtiyar Vahapzade
( 1925 – 2009 ) bu güzel eseri yazan yaşıyorsa halen emegine saglık yok vefat etmiş ise ALLAH tan rahmet dilerim

gerçekten çok güzel dile getirmiş tabi sadece bu şiir gibi çok var ve iki devlet için dile getirilmiş çok söz okudukça insanın tüyleri ürperiyor.

Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat odalarımız neselichat.net sitelerimiz degerli azeri halkı için sınırsız canlı radyo yayınları ile istege göre Türkçe ve azerice müzikler yayınlamakta muhabbet müzik olurda yarışmalar olmazmı çeşitli alanlarda yarışmalar yapıldıgı oyun odalarımızdada tüm ziyaretçilerimiz sınırsız olarak her odada diledikleri süre zaman geçirebilirler.

Sohbet chat sitelerimiz hizmetlerimiz Türkiye sınırlar içerisinde kalmayıp Türkiye sınırları dışındaki tüm ülkelerede mobil sohbet,mobil chat,web girişlerimiz ile sundugumuz hizmetlerimizden faydalanılması için herkesi sitelerimize davet ederiz.

Azerbaycan Sohbet Azerbaycan Chat