Ataşehir Sohbet Ataşehir Chat

Ataşehir Sohbet Ataşehir Chat

Ataşehir Sohbet Ataşehir Chat

Chatyeri Özel Sohbet Özel Chat Ataşehir Sohbet Ataşehir Chat odaları neseli sohbet neseli chat sitemiz makalelerinde önceki konu başlıklarımız İstanbul sohbet,İstanbul chat, Arnavutköy sohbet, Arnavutköy chat adı altında tanıtım yazılarımızı yayınlamış olduk bugün ise Ataşehir hakkında ve Ataşehir ilçesinde yaşayan kardeşlerimize sitemizin tanıtımını yapacagız.

Öncelikle kısa olarak neselichat.net sitemizi degerli istanbul halkına ve ataşehir halkına tanıtalım hizmetlerimiz sadece istanbulla sınırlı kalmayıp her yerde yaşamakta olan vatandaşlarımıza hitap etmekte dünyanın neresinde yaşarsanız site adımızı yazarak mobil sohbet,mobil chat,web sohbet,web chat üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda her yaştan beyler bayanlar bulunmaktadır seviyeli sohbetlerin yapıldığı chat odalarımızda güvenli bir şekilde ziyaretlerde bulunarak huzur içerisinde hoş vakitler geçirebilirsiniz arkadaşlık sitesi hizmetleri bulunan sitelerimizde sınırsız kullanım alanlarınız canlı radyo yayınlarımız bulunmaktadır ve oyun odalarımız çeşitli yarışma katagorilerinde tüm ziyaretçilerimizin hizmetine kaliteli bir şekilde sunulmuştur.

İstanbul,un İlçesi Ataşehir Hakkında Bilgiler

Ataşehir hakkında bilgiler Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe ve Kartal ilçelerinden ayrılan bölgelerin katılımıyla ilçe olmuştur.2008 yılında Üsküdar’ın Örnek, Fetih ve Esatpaşa, Kadıköy’ün Yenisahra, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Barbaros, Küçükbakkalköy mahallelerinin tamamıyla Atatürk (Ataşehir) mahallesinin güney bölümünün, ayrıca Ümraniye’nin Yeniçamlıca mahallesiyle, Mustafa Kemal mahallesinin büyük bölümüyle, Namık Kemal Mahallesinin güney kısmıyla ve Samandıra beldesinin Ferhatpaşa mahallesinin güney kısımlarının birleştirilmesiyle ilçe statüsüne kavuşmuştur.

İlçemiz güneybatısında Kadıköy, güney ve güneydoğusunda Maltepe, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye ve doğusunda Sancaktepe İlçeleri ile mülki sınırları itibari ile komşudur.

Marmara Denizinin etkisi altında olan iklim, yazları sıcak ve az yağışlı, sonbahar kış ve ilkbahar ise yağışlı geçer. Kış aylarında yüksek kesimler başta olmak üzere kar yağışı görülür.

Ataşehir Mobil Sohbet Ataşehir Mobil Chat

Mobille muhabbet etmenin keyfi bir başkadır özgürce sitemizi ziyaret ederek hiç kesintisiz arkadaşlarınız ile konuşarak hoş zamanlar geçirebilirsiniz mobilin en avantajlı yanı ise bulundugunuz her ortamdan internete girebilmenizdir.

Neelichat.net sitelerimizede bulundugunuz her ortamdan yurt içi yurt dışı sorunsuz olarak hiç bir üyelik ücret şifre gerekmeden giriş yapabilir muhabbetin en neşelisini en keyflisini yaşayabilirsiniz.

Ataşehir Sohbet Ataşehir Chat