Adana Sohbet Adana Chat

Adana Sohbet Adana Chat

Adana Sohbet Adana Chat

Adana sınırsız sohbet,Bol muhabbet Adana Sohbet Adana Chat odalarımız son hızı ile hizmetlerine devam etmektedir dünyanın her yerinden her yaşta bay bayan ziyartçileri olan sohbet sitelerimizde seviyeli sohbetler yapılarak arkadaşlıklar dostluklar kurulmaktadır.

Adana ilimize özel yazmaya başladığımız makalemizde bugün degerli adana hakına hitaben seslenecek ve sitelerimizi tanıtacagız ayrıca diger illerden ve ülkelerden katılacak olan Adana ilimiz hakında dilimizin döndügünce bilgilerimiz kadarı ile sunumlar yapacagız.

Adana Hakkında Kısa Bilgiler

Adana Türkiye’nin güney bölgesinde Beyaz Altın Pamuk ambarı ve en bereketli toprakları bağrında bulunduran bir il. Türkiye’nin yüzölçümü bakımından dokuzuncu, nüfus bakımından dördüncü büyük şehridir. Doğu Akdeniz bölgesinde; Kayseri, Kahramanmaraş, Gaziantep, Niğde, İçel Mersin Osmaniye ve Hatay illeri ile çevrilidir.Adana ilimize ait ilçeler Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli Yumurtalık Yüreğir dir.

İlin dağlık kesimleri dışında tipik Akdeniz iklimi görülür. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. Toros Dağları’nın oluşturduğu doğal engel, kuzeyden, İç Anadolu üzerinden gelen soğuk hava akımlarının etkisini azaltır. İl daha çok güneyden gelen hava akımlarının etkisi altındadır

Türkiye’de en çok pamuk, pirinç, susam, yerfıstığı ve turunçgiller yetiştiren il, Adana’dır Meyve ağaçları içinde portakal başta gelir.

Adana halkı misafir perver tıpki adana ilinin iklimi gibi sıcak kanlı sevecen insanlardır evlerine gelen tanıdık tanımak kim olursa baş tacı eder tüm imkanlarını kullanarak en güzel şekilde agırlarlar sohbet odaları aracılığı ile bir çok tanıdıgım arkadaşım var gerçekten samimi çıkarsız arkadaşlıkları var ve deger verdikleri insan için her şeyi yapacak kapasiteye sahipler.

Adanadada reelden tanıdıgım arkadaşlarım var lakin adananın havasından dolay pek misafirleri olamadım malum adananın ikliminde başka iklimin insanlarının yaşaması biraz sorun oluyor sadece yabancılar için degil yaz gelip sıcaklar çökünce adana halkının çoğu yaylalara göç ederek yaz boyu serin olan yerlerde yaşıyorlar.

Chat sitelerimizde amacımız Adana ilinde yaşayan insanlar ile tanışarak bu ilimiz hakkında bilmediklerimizi ögrenmek bu nedenle seviyeli sohbet, kaliteli chat hizmetleri sunan neselichat.net sitelerimize degerli adanalıları davet eder hoş sohbeler dileriz.

Adana Sohbet Adana Chat